KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12218490
nr 1221 8490
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Blandteknik, Komposition, Signerad -78. Motivet: 31x23
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:47:52
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr